Reference

Vánoční večírek firmy Rathgeber

Ing. Karel Lipovský, Jednatel

Dobrý den, paní Holasová,

jsem rád, že jsme si náš vánoční večírek všichni užili! Mám na mysli všichni - tedy naši zaměstnanci ale i Vaše skupina. Tak je to ještě lepší! Protože ono je to poznat na celkovém vyznění Vaší produkce, kterou si všichni chválili. Vaše zaujetí pro věc a spontánní nasazení je prostě vidět a slyšet v každé písni. Co mi není úplně jasné je, jak to děláte, že některé songy znějí úplně jako originální zpěváci - přestože jich máte v repertoáru tolik a tak různorodých?!

Budeme se těšit na další akci s Vámi!

Srdečný pozdrav z Bystřice nad Pernštejnem

Ing. Karel Lipovský

Svatba, Habří u Moravských Pavlovic

Petr a Veronika Neugebauerovi

Ahoj Kanci,

moc děkujeme za Vaši skvěle odvedenou práci. Nám svatba i díky Vám přišla úžasná, nad naše očekávání, moc jsme si ji i s Vámi užili a ještě teď jsme v euforii. Jste NEJ. U obřadu jste vážně byli úžasní a večer pak taky.
Díky.
Veronika a Petr 

Svatba, Chotovice u Litomyšle

Danča a Míra Rejmanovi

Tito muzikanti jsou opravdu KANCI! Bez problému zahrají a zazpívají písně všech žánrů a poradí si i s písněmi, které nemají v repertoáru. Naše svatba byla díky nim jedna velká párty! Parket byl po celou dobu plně obsazen a vystřídali se na něm všichni svatebčané různých věkových kategorií právě díky pestrosti písní. Nenašli jsme kapelu, která by měla tak rozsáhlý repertoár. Kapela hýřila dobrou náladou, všichni byli velmi příjemní, usměvaví a NEUNAVITELNÍ! Hráli po celou dobu téměř bez přestávek. Děkujeme za to, že jsme na Vás čirou náhodou na internetu narazili, lepší skupinu jsme si nemohli přát! Ať Vám to tak skvěle hraje a zpívá i nadále! Danča a Míra Rejmanovi ;-)

Svatba, Nové Město na Moravě

Pepa a Kamča Bayerovi

Moc děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě. My i všichni hosté jsme byli naprosto spokojení, pořádně jsme si to užili a zapařili. Kdyby to šlo, tancovali by jsme až do rána. Ještě jednou velké díky. Budeme rádi,když se na nějaké akci znovu potkáme a každopádně budeme doporučovat ostatním.

Zdraví
Pepa a Kamča Bayerovi