Reference

aneb co nám napsali naši zákazníci

Vánoční večírek firmy Rathgeber

Ing. Karel Lipovský, Jednatel

Dobrý den, paní Holasová,

jsem rád, že jsme si náš vánoční večírek všichni užili! Mám na mysli všichni - tedy naši zaměstnanci ale i Vaše skupina. Tak je to ještě lepší! Protože ono je to poznat na celkovém vyznění Vaší produkce, kterou si všichni chválili. Vaše zaujetí pro věc a spontánní nasazení je prostě vidět a slyšet v každé písni. Co mi není úplně jasné je, jak to děláte, že některé songy znějí úplně jako originální zpěváci - přestože jich máte v repertoáru tolik a tak různorodých?!

Budeme se těšit na další akci s Vámi!

Srdečný pozdrav z Bystřice nad Pernštejnem

Ing. Karel Lipovský

Svatba, Dolní Kounice

Novomanželé Novákovi

Výběru kapely jsme věnovali hodně času a trefili jsme do černého. Kapela přesně odpovídala našim požadavkům. KANCI totiž nestaví mezi pódiem a diváky žádnou profesionální zeď, právě naopak. Nejen, že opravdu výborně hrají, ale snaží se taky přizpůsobit hostům a situaci. Na naší svatbě například bez dlouhého přemýšlení vzali hudební nástroje ven, a volbou správné písně tak krásně podtrhli kouzelnou atmosféru nočního zapalování prskavek. I když už měli splněno, neváhali ani v jednu hodinu ráno vyjít dobře naladěným hostům vstříc navzdory tomu, že to znamenalo ještě jednou znovu vytáhnout kytaru nebo odepnout již zapnutý bezpečnostní pás. Když na parketu chvíli chyběl člověk do páru, pomohli i zde. Velice tedy děkujeme celé kapele za to, jak moc přispěli k vytvoření nezapomenutelné vzpomínky na náš významný den. 

Novomanželé Novákovi

Svatba, Habří u Moravských Pavlovic

Petr a Veronika Neugebauerovi

Ahoj Kanci,

moc děkujeme za Vaši skvěle odvedenou práci. Nám svatba i díky Vám přišla úžasná, nad naše očekávání, moc jsme si ji i s Vámi užili a ještě teď jsme v euforii. Jste NEJ. U obřadu jste vážně byli úžasní a večer pak taky.
Díky.
Veronika a Petr 

Svatba, Březiny, Penzion na Bělisku

Jana a Radek Czehowský

Hezký večer, moc rádi bychom vám napsali recenzi. 

Večer s vámi byl opravdu nezapomenutelný! Užili jsme si to neskutečně moc a všichni svatebčani z vás byli a stále jsou nadšení. Dokázali jste vytvořit parádní atmosféru a pořádnou party! Ještě jednou mockrát děkujeme, opravdu jste boží KANCI!

Janča a Radek

Svatba, Nové Město na Moravě

Pepa a Kamča Bayerovi

Moc děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě. My i všichni hosté jsme byli naprosto spokojení, pořádně jsme si to užili a zapařili. Kdyby to šlo, tancovali by jsme až do rána. Ještě jednou velké díky. Budeme rádi,když se na nějaké akci znovu potkáme a každopádně budeme doporučovat ostatním.

Zdraví
Pepa a Kamča Bayerovi 

Svatba, Korouhev, Vysočina

Tereza a Michal Roušarovi

Ahoj, moc děkujeme. Naši svatbu jste rozhodně oživili a všichni svatebčané si vás neustále chválili a chtěli bližší informace o té úžasné kapele, co nám hraje na svatbě. Parádně jste rozjeli zábavu a hráli hostům jejich písničky na přání. Parket nebyl ani chvíli prázdný a všechny tančící hosty bolely druhý den nohy a nemohly moc mluvit, což svědčí o vašem hudebním umu. Díky vaší kapele byla naše svatba neskutečně živá a nezapomenutelná. Živá hudba dělá prostě opravdu hodně a naše svatba je tím důkazem! Děkujeme a doporučujeme Kance na svatby, oslavy, plesy, zábavy prostě všechny akce, kde si chcete poslechnout úžasnou hudbu, a také si zatančit či zazpívat.

Zdraví

Tereza a Michal Roušarovi

Svatba Křtiny u Brna

Hanďa Zpěváková

Kanci jsou pecková kapela!! I když jsou jen tři, hráli o stošest a nabili energií celý sál. Zahráli všechno od lidovek po rock'n'roll a mám za to, že naše svatba byla jedna velká párty hlavně díky nim - děkujeme, líp jsme si vybrat nemohli!

Hanďa Zpěváková

Svatba Zástrizly, okr. Kroměříž

Adam a Kamča Kudrovi

Svatební oslavu s kapelou Kanci jsme si my i všichni svatebčané moc užili, hned od začátku do toho šlapali a za celou dobu nebylo na parketu hluché místo. Po domluvě nám zahráli různorodý mix písní, takže si každý přišel na své. Stejně tak zahráli spoustu písní na přání našich hostů. Domluva byla bezchybná, ve všem nám vyšli vstříc a zkrátka nemáme co vytknout. Moc děkujeme a až budeme hledat kapelu třeba na nějakou oslavu, určitě se na Kance rádi obrátíme! 

Adam a Kačka Kudrovi

Svatba Třebíč

manželé Kosmákovi

Kapela Kanci je přesně to, co na své svatbě potřebujete. :) Všichni jsou neuvěřitelně příjemní, milí a energie, kterou s sebou přivezli byla neuvěřitelná. Komunikace byla skvělá, repertoár mají opravdu obsáhlý, takže si každý přijde na své a jsou i ochotni se naučit Vaši píseň na první tanec, což byla velká paráda. Všichni hosté, včetně nás, z nich byli nadšení a moc jsme si to užili, takže opravdu můžeme jen doporučit! :)

manželé Kosmákovi

Svatba, Chotovice u Litomyšle

Danča a Míra Rejmanovi

Tito muzikanti jsou opravdu KANCI! Bez problému zahrají a zazpívají písně všech žánrů a poradí si i s písněmi, které nemají v repertoáru. Naše svatba byla díky nim jedna velká párty! Parket byl po celou dobu plně obsazen a vystřídali se na něm všichni svatebčané různých věkových kategorií právě díky pestrosti písní. Nenašli jsme kapelu, která by měla tak rozsáhlý repertoár. Kapela hýřila dobrou náladou, všichni byli velmi příjemní, usměvaví a NEUNAVITELNÍ! Hráli po celou dobu téměř bez přestávek. Děkujeme za to, že jsme na Vás čirou náhodou na internetu narazili, lepší skupinu jsme si nemohli přát! Ať Vám to tak skvěle hraje a zpívá i nadále! Danča a Míra Rejmanovi ;-)

Svatba, Brno - Líšeň

Marcel a Maruška Sokirkovi

Krásná česko-slovenská svatba pod taktovkou hudební skupiny Kanci byla neskutečným zážitkem jak pro ženicha a nevěstu, tak pro všechny svatebčany včetně malých dětí, které neúnavně zpívaly a tancovaly až do pozdních hodin. Pokud hledáte neopakovatelný zážitek na Vaší svatbě, určitě si zvolte skvělou hudební skupinu Kanci. Zahrají na přání písně české, moravské, slovenské i zahraniční všech žánrů a pro všechny věkové kategorie. Jejich repertoár je opravdu neuvěřitelný! Pomůžou Vám realizovat jakékoliv přání. Včetně úplně těch nejnáročnějších, kdy nevěstu naučí zazpívat svatební píseň jako překvapení pro ženicha. Děkujeme za nádhernou svatební atmosféru!

Marcel a Maruška Sokirkovi

Rockový koncert, Soukromá škola populárního zpěvu v Brně

Zpěváci / Soukromá škola populárního zpěvu

Nejenom že hrajete výborně, ale vy k tomu na pódiu ještě vytvoříte atmosféru hravosti, lehkosti a pohody, na což se jednak skvěle dívá z hlediště, ale taky tím hodně podpoříte zpěváky na pódiu. Nevím, jestli si to sami uvědomujete, nebo jestli to stejně vnímají i zkušení zpěváci, ale mě, zpívajícímu s kapelou, to moc pomohlo. To je můj postřeh a za to máte můj velký dík. Jirka Mynář

Kanci, byli jste, jako vždy, úžasní, s vámi na pódiu je naprostá pohoda a jiskřivá nabíjející energie, kdy není jiná možnost, než vydat ze sebe všechno a naprosto si to užít! Díky. Elena Lejsková

Jste skvělí. Je s vámi výborná spolupráce a jste úžasně sladění. Dobře se s vámi zpívá a děkuji za takovou možnost. Jste nejen profesionální a zkušení, ale i vtipní. Helena Procházková