Živá hudba na svatbu

Uděláme vaši svatební párty nezapomenutelnou!

Repertoár sestavíme jen pro vás!

Zahrajeme vám na první tanec jakoukoli píseň dle vašeho přání a další písně v první sérii zvolíme dle vaší volby.

Repertoár pro celou svatební párty uzpůsobíme předem dle oblíbených žánrů a písní vás i vašich svatebčanů!

Díky neomezenému výběru (rock, pop, disko, rock´n roll, oldies, lidovky nebo třeba SKA) si přijdou na své jak vaši přátelé a kamarádi, tak i vaši rodiče, prarodiče a nebo i všudypřítomné děti!

S maximální energií hrajeme ty nejznámější a nejžádanější hity tak, aby měli všichni chuť tančit a zpívat společně s ostatními.

Poslechněte si v našem podání třeba: Jedeme dál, Hlavolam, Šrouby a matice, Lásku v housce nebo Ty a já 

Mraky hodin zábavy a živé hudby!

Neúnavně vyplníme vaši párty 5 - 10 hodinami hraní včetně přestávek. Hrajeme zhruba v poměru 30 min/série, max 10 min/pauza, ale vždy se individuálně přizpůsobujeme aktuálnímu dění, náladě a přání vás a svatebčanů.

Obsazení kapely:

Jsme multi-instrumentalisti a vládneme následujícími nástroji:

Iveta: zpěv, kytara, baskytara, saxofon

Honza: zpěv, kytara, baskytara, cajon

Jirka: zpěv, bicí, baskytara, kytara, ukulele

Obsazení nástrojů na vaši svatební párty předem uzpůsobujeme velikosti a druhu zvoleného prostoru.

Ozvučení, světla i doprava v ceně!

Jsme plně vybaveni!

V naší režii vám zajistíme vše - ozvučení, osvětlení i dopravu - nic nemusíte platit ani řešit navíc!

Naše aparatura s výkonem 1300W a subwooferem zajistí perfektní a našlapané ozvučení vnitřních i vnějších prostorů až do velikosti cca 150 m2 (10x15m) a počtu cca 130 tanečníků, což vždy bohatě vystačí i pro ty největší "pařmeny" :-)

Se třemi osvětlovacími sestavami vytvoříme skvělou taneční atmosféru, která vás jednoznačně strhne do víru zábavy.

Doprava zdarma je v rozsahu okresů: Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Žďár nad Sázavou.

Zahrajeme vám píseň "o vás" a pro vás

Chcete potěšit svou milou, svého milého, nebo oba novomanžele jedinečnou písní právě o nich nebo pro ně? My vám ji celou připravíme a ve vámi zvolený okamžik zahrajeme tak, aby vám přinesla nezapomenutelný svatební zážitek. 

Reference našich spokojených novomanželů

Jana a Radek Czehowský

Hezký večer, moc rádi bychom vám napsali recenzi.

Večer s vámi byl opravdu nezapomenutelný! Užili jsme si to neskutečně moc a všichni svatebčani z vás byli a stále jsou nadšení. Dokázali jste vytvořit parádní atmosféru a pořádnou party! Ještě jednou mockrát děkujeme, opravdu jste boží KANCI!

Janča a Radek

Petr a Veronika Neugebauerovi

Ahoj Kanci,

moc děkujeme za Vaši skvěle odvedenou práci. Nám svatba i díky Vám přišla úžasná, nad naše očekávání, moc jsme si ji i s Vámi užili a ještě teď jsme v euforii. Jste NEJ. U obřadu jste vážně byli úžasní a večer pak taky.

Díky.

Veronika a Petr

Pepa a Kamča Bayerovi

Moc děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry na naší svatbě. My i všichni hosté jsme byli naprosto spokojení, pořádně jsme si to užili a zapařili. Kdyby to šlo, tancovali by jsme až do rána. Ještě jednou velké díky. Budeme rádi,když se na nějaké akci znovu potkáme a každopádně budeme doporučovat ostatním.

Zdraví

Pepa a Kamča Bayerovi

Hanďa Zpěváková

Kanci jsou pecková kapela!! I když jsou jen tři, hráli o stošest a nabili energií celý sál. Zahráli všechno od lidovek po rock'n'roll a mám za to, že naše svatba byla jedna velká párty hlavně díky nim - děkujeme, líp jsme si vybrat nemohli!

Hanďa Zpěváková

Danča a Míra Rejmanovi

Tito muzikanti jsou opravdu KANCI! Naše svatba byla díky nim jedna velká párty! Parket byl po celou dobu plně obsazen a vystřídali se na něm všichni svatebčané různých věkových kategorií právě díky pestrosti písní. Nenašli jsme kapelu, která by měla tak rozsáhlý repertoár. Kapela hýřila dobrou náladou, všichni byli velmi příjemní, usměvaví a NEUNAVITELNÍ! Hráli po celou dobu téměř bez přestávek. Děkujeme za to, že jsme na Vás čirou náhodou na internetu narazili, lepší skupinu jsme si nemohli přát! Ať Vám to tak skvěle hraje a zpívá i nadále! 

Danča a Míra Rejmanovi ;-)

Marcel a Maruška Sokirkovi

Krásná česko-slovenská svatba pod taktovkou hudební skupiny Kanci byla neskutečným zážitkem jak pro ženicha a nevěstu, tak pro všechny svatebčany včetně malých dětí, které neúnavně zpívaly a tancovaly až do pozdních hodin. Pokud hledáte neopakovatelný zážitek na Vaší svatbě, určitě si zvolte skvělou hudební skupinu Kanci. Zahrají na přání písně české, moravské, slovenské i zahraniční všech žánrů a pro všechny věkové kategorie. Jejich repertoár je opravdu neuvěřitelný! Pomůžou Vám realizovat jakékoliv přání. Děkujeme za nádhernou svatební atmosféru!

Marcel a Maruška Sokirkovi

Pavel Czehowský

Když jsem vás viděl přicházet na svatbu syna, říkal jsem si: "Ach jo, to teda nebude nic extra v tomto složení". Ale jak jste to během večera neuvěřitelně rozjeli, to jsem fakt čuměl! To víte, my jsme hlavně rockeři a nečekal jsem, že v takové sestavě dokážete i takový rockový nářez. Fakt jsme si to užili a moc se nám to líbilo. Jste úžasní a děkujeme!

Pavel Czehowský


Kontaktujte nás!

Kontaktní osoba: Iveta Holasová

Email: kapelakanci@email.cz

Telefon: +420 732 366 870

Případně použijte poptávkový formulář