O nás

Jsme hudební nadšenci, kteří se v této branži pohybují přes deset let...

Tohleto jsme my

Jirka Holas

Jirka zpívá, hraje hlavně na baskytaru a bicí, ale dále také na kytaru, cajon a jiné perkuse. Pochází z hudební rodiny, takže mu to všechno jde tak nějak samo. Jirka je doma hlavně v českých a slovenských písních a dále je přeborník na techniku - když budete mít na akci nějaké speciální přání - dokáže propojit PC se zvukem, zvuk s videem, i ozvučit jakýkoli nástroj navíc.

Iveta Holasová

Ivet hraje na kytaru, baskytaru, flétnu, cajon, ale mistryní je ve zpěvu. Má absolutorium z populárního zpěvu na Pražské konzervatoři. Navíc zvládne i hru na saxofon či piáno

Aktivně se věnuje výuce a vedení Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU v Brně. Na akcích je hlavním motorem při výběru písní. Nejvíc ji baví, když lidi paří s ní. To pak energie jenom lítá.

Honza Němec

Honza je ve zpěvu pánem zahraničních písní, a co se týká hry na nástroje, tak jeho největší láskou je elektrická kytara, dále hraje na baskytaru, cajon a zvládne i bicí. Pochází stejně jako Jirka z hudební rodiny, takže ho nezaskočí ani hra na jiné nástroje. Tři roky studoval zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU a je také bandleaderem kapely této školy.


Vyberte si z naší nabídky


Všeobecně o nás

             My, KANCI, jsme tříčlenná hudební skupina a řádíme v oblasti živé hudební produkce přes deset let a za tu dobu jsme rozdivočili desetitisíce lidí na koncertech, festivalech, firemních akcích,  kongresech, svatbách či oslavách narozenin. 

           Během našeho hudebního řádění působil každý z nás v několika živých kapelách, ve kterých jsme odehráli spoustu různých žánrů a nasbírali hromady zkušeností, takže nám žádný druh akce či hudebního stylu není cizí.

        V naší současné formaci zkušeně kombinujeme 100% živou produkci doplněnou o samply a to vždy tak, aby žádná hudební série neztratila šťávu a šmrnc.

Malá ochutnávka toho, co máme za sebou

- koncerty v Metro Music Baru v Brně a v dalších brněnských klubech

- v rámci různých tematických festivalů a slavností vystoupení na Náměstí Svobody v Brně

- cca 100 svatebních párty

- celou řadu firemních večírků