O nás

Jsme hudební nadšenci, kteří se v této branži pohybují přes deset let...

Pár slov o nás

             My, KANCI, jsme kapela tvořící tří- a pěti-členné hudební tělesa a řádíme v oblasti živé hudební produkce přes deset let. Za tu dobu jsme rozdivočili desetitisíce lidí na koncertech, festivalech, firemních akcích,  slavnostech, svatbách či oslavách narozenin. 

           Během našeho hudebního řádění působil každý z nás v několika živých kapelách, ve kterých jsme u nás i zahraničí odehráli spoustu různých žánrů a nasbírali hromady zkušeností, takže nám žádný druh akce či hudebního stylu není cizí.

Do našeho "stáda"patří...


Iveta Holasová

Ivet hraje na kytaru, baskytaru a piáno, rozezvučí i flétnu, cajon, či saxofon, ale největší mistryní je ve zpěvu. Má absolutorium z populárního zpěvu na Pražské konzervatoři, zpěv vyučuje a vede Soukromou školu POPULÁRNÍHO ZPĚVU v Brně.  Díky tomu vás zahrne ohromující škálou pěveckých technik, stylů a hlasovým rozsahem. Miluje hudbu napříč hudebními žánry, což dokazuje i to, že vystudovala Hudební vědu na Univerzite Palackého v Olomouci a Masarykově univerzitě v Brně. Má za sebou 15 let aktivního koncertování u nás i v zahraničí, v rámci různých projektů a velkých akcí stála na pódiu společně se spoustou skvělých známých zpěváků či kapel (Nightwork, Monkey Busines, Věra Špinarová, Čechomor, Ivan Hlas, Support Lesbiens, ad.). Nebojí se výzev a za své velké úspěchy považuje i hostování v metalových projektech, díky kterým si zazpívala na Masters of Rock a také jela na šňůru do Itálie.

Honza Němec

Honza je ve zpěvu pánem zahraničních písní, a co se týká hry na nástroje, tak jeho největší láskou je elektrická kytara. Rád si však brnkne i na baskytaru či plácne do cajonu nebo bicích. Pochází  z hudební rodiny, takže je na pódiu jako ryba ve vodě. Studoval zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU, takže za mikrofonem jej nic nepřekvapí.

Jirka Holas

Jirka zpívá, hraje hlavně na baskytaru a bicí, ale dále také na kytaru, cajon a jiné perkuse. Pochází stejně jako Honza z hudební rodiny, takže mu to všechno jde tak nějak samo. Jirka má neskutečně široký repertoár hlavně v českých a slovenských písních a dále je naším hlavním technikem na vybavení, audiotechniku, světla a pódium.

Radek Žák

Radek je dlouholetý vynikající, vystudovaný kytarista a muzikant s obrovským hudebním rozhledem. Spoustu uplynulých let navíc hrál v několika profesionálních rock-metalových kapelách. Má neuvěřitelný sluch a cit pro každý detail hudby a díky tomu je nejen skvělým a věcným kritikem naší produkce, ale i výborným producentem, zvukařem a  videomakerem v jeho vlastním studiu RADEK ŽÁK AUDIO. Pod jeho značkou vzniklo spoustu úžasných nahrávek a videoklipů.

Aleš Winkler

Aleš je úžasný multiinstrumentalista z muzikantské rodiny. V naší kapele je excelentním bubeníkem, pianistou a zpěvákem. Spolu s Radkem navíc účinkoval v několika profesionálních metalových kapelách. Rád občas hrábne do kytarových a basových strun, ale hlavně má úžasný hudební cit pro tvorbu coverů a remaků. Alda tvoří i své vlastní písně, ale hlavně - miluje jižní Moravu a víno :-)


Podívejte se na informace ohledně našeho hraní


ZAJÍMAVOSTI O NÁS...


Oficiální videoklipy naší Ivet

Ivet učí zpěv a vede Soukromou školu POPULÁRNÍHO ZPĚVU a tak si pro radost sem tam natočí i nějaký klip - sama, s přáteli nebo klidně i se svými studenty

Na YouTube toho najdete ještě mnohem víc, tady je jen malá ukázka:

Malá ochutnávka toho, co máme za sebou

- koncerty v Metro Music Baru, na Melodce, Leitnerce, v Art Baru Druhý pád v Brně a v dalších brněnských klubech

- v rámci různých tematických festivalů a slavností vystoupení v různých městech v ČR

- stovky svatebních párty a celou řadu firemních večírků