O nás

Všeobecně o nás

             My, KANCI, jsme tříčlenná hudební skupina a řádíme v oblasti živé hudební produkce už téměř deset let a za tu dobu jsme rozdivočili desetitisíce lidí na koncertech, festivalech, firemních akcích, svatbách či oslavách narozenin. Jakby ne, když je to u nás samý vystudovaný a zkušený muzikant, kterému jeho srdce bije jen pro hudbu a jeho ruce rozezvučí kdejaký nástroj.

           Během našeho hudebního řádění působil každý z nás v několika živých kapelách, ve kterých jsme odehráli spoustu různých žánrů a nasbírali hromady zkušeností, takže nám žádný druh akce či hudebního stylu není cizí.

        V naší současné formaci hrajeme již pět let a při naší hudební produkci zkušeně kombinujeme 100% živou a položivou produkci doplněnou o half-playback a to vždy tak, aby žádná hudební série neztratila šťávu a šmrnc.

Malá ochutnávka toho, co máme za sebou

- koncerty v Metro Music Baru v Brně a v dalších brněnských klubech
- v rámci různých tematických festivalů a slavností vystoupení na Náměstí Svobody v Brně
- cca 100 svatebních párty
- celou řadu firemních večírků

Tohleto jsme my

Hudební nadšenci, kteří se v této branži pohybují už deset let...

Jirka Holas

Jirka je doma hlavně v českých a slovenských písních. Zpívá, hraje hlavně na basu, ale dále také na kytaru, cajon a perkuse. Pochází z hudební rodiny, takže mu to všechno jde tak nějak samo. Je přeborník na techniku - když budete mít na akci nějaké speciální přání - dokáže propojit PC se zvukem, zvuk s videem, i ozvučit jakýkoli nástroj navíc.

Iveta Holasová

Ivet hraje na kytaru, flétnu, perkuse, ale nejraději má zpěv. Má absolutorium z populárního zpěvu na Pražské konzervatoři.

Aktivně se věnuje výuce a vedení Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU v Brně. Na akcích je hlavním motorem při výběru písní. Nejvíc ji baví, když lidi paří s ní. To pak energie jenom lítá.

Honza Němec

Honza je ve zpěvu pánem zahraničních písní, a co se týká hry na nástroje, tak jeho největší láskou je elektrická kytara. Pochází stejně jako Jirka z hudební rodiny, takže ho nezaskočí ani hra na jiné nástroje. Tři roky studoval zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU a je také bandleaderem kapely této školy.

Přejít na záložku Nabídka