Nabídka

Zahrajeme vám při jakékoli příležitosti  


Naladíme, zaujmeme, pobavíme, roztančíme, splníme přání, uděláme radost.
Nabízíme všestrannou a zároveň výhodnou hudební produkci

Naším cílem je přinést hudební a taneční zážitek vám i všem vašim hostům. Jsme jako doma tam, kde se rozdává radost a zábava! Umíme rozproudit zábavu a podpořit skvělou atmosféru, která je pro akce velmi důležitá. Zahrajeme vám na svatbě, firemním večírku, workshopu, oslavě narozenin, srazu, na městských či obecních slavnostech či na poutích. 

Koncept a obsazení naší kapely jsme pro vás uzpůsobili tak, abychom vám přinesli finančně i prostorově výhodnou hudební produkci. 

Technické parametry

  • Menší obsazení (tři muzikanti) = vejdeme se i do malých prostor. Stačí nám cca 1,5 x 3 m.
  • Máme vlastní aparaturu a v ceně je i zvuk a světla, takže už nic nemusíte řešit.
  • Potřebujeme pouze 1 zásuvku, 1 stůl (na mix a další aparaturu), 2 židle.
  • Chystání nám zabere cca 45 min včetně krátké zvukové zkoušky.
  • Pokud budete potřebovat, máme pro vás k dispozici kvalitní bezdrátové mikrofony.
  • Sami se dopravíme, sami se odvezeme. Vyjíždíme z Brna.
  • Naše hraní je velmi pestré. Kombinujeme živé hraní, half-live i half playback. Na své si přijde každý, hrajeme pro všechny generace.
  • V případě zájmu můžeme na vaší akci cokoli odmoderovat, můžeme uspořádat karaoke, případně dokážeme na akcích fungovat i jako DJs a plnit tak i neskromná přání.

Vyberte si z naší nabídky

Firemní akce, workshopy, ...

       Rozpustile a energicky se bude linout tanec, zábava a radost během celé vaší akce. Repertoár uzpůsobíme druhu akce i přáním všech účastníků tak, abyste si všichni společně užili spoustu radosti a zábavy. Moderování vašeho večera pro nás také není překážkou, a když budete chtít, rádi vás zapojíme do hudební produkce, abyste se ještě více stmelili a podpořili zábavu.

       Nejčastější základní variantou bývají buď 4 hodinová, nebo 6 hodinová vystoupení, kde je další prodloužení vždy možné na základě domluvy.

Svatby, oslavy, srazy, ...

       S nadšením a nasazením budeme bavit všechny hosty, které si na svou akci pozvete. Náš repertoár je sestavený pro všechny generace a operativně jej umíme uzpůsobit jak vašim přáním, tak i očekáváním roztančené společnosti tak, aby se bavil každý.

       Nejčastější variantou naší produkce jsou 6 hodinová vystoupení, kde je další prodloužení vždy možné na základě domluvy.

Městské slavnosti, festivaly, ...

        Speciálně pro váš druh akce připravíme vhodný repertoár, tak, aby vyhovoval účelu vaší akce, a vhodně zvoleným vystoupením podpoříme vámi očekávanou atmosféru vaší akce. Umíme si poradit jak s nazvučeným pódiem, tak i s prostorem, který nemá připravené ani zvukové, ani světelné zázemí.

        Nejčastější základní variantou bývají buď hodinová, nebo 2 hodinová vystoupení, kde je další prodloužení vždy možné na základě domluvy.

Podívejte se na náš repertoár!