Nabídka

Zahrajeme vám při jakékoli příležitosti 

 Naladíme, zaujmeme, pobavíme, roztančíme, splníme přání, uděláme radost.

Svatby, oslavy a srazy

S nadšením a nasazením budeme bavit všechny hosty, které si na svou akci pozvete. Náš repertoár je sestavený pro všechny generace a operativně jej uzpůsobíme jak vašim přáním, tak i očekáváním roztančené společnosti tak, aby se bavil každý. 

Zahrajeme vám na první tanec vaši oblíbenou píseň a rádi upřednostníme oblíbené žánry a písně vás i vašich svatebčanů. Ujmeme se i moderování vašeho večera, pokud budete potřebovat.

Nejčastější variantou naší produkce jsou 6 hodinová vystoupení, prodloužení je vždy možné na základě domluvy.

Firemní akce, workshopy a večírky

Rozpustile a energicky se bude linout tanec, zábava a radost během celé vaší akce. Repertoár uzpůsobíme druhu akce i přáním všech účastníků tak, abyste si všichni společně užili spoustu radosti a zábavy. Moderování vašeho večera můžeme zajistit, a když budete chtít, rádi vás zapojíme do hudební produkce, abyste se ještě více stmelili a podpořili zábavu.

Zvuk, světla i dopravu zajistíme plně v naší režii.

Nejčastější základní variantou bývají buď 4 hodinová, nebo 6 hodinová vystoupení, kde je další prodloužení vždy možné na základě domluvy. 

Kongresy a konference

Speciálně pro váš druh akce připravíme vhodný repertoár, tak, aby vyhovoval účelu vaší akce, a vhodně zvoleným vystoupením podpoříme vámi očekávanou atmosféru vaší akce. Umíme si poradit jak s nazvučeným pódiem, tak i s prostorem, který nemá připravené ani zvukové, ani světelné zázemí.

Zábavně a na úrovni můžeme odmoderovat vaši akci v plném rozsahu a dle vámi zvoleného konceptu.

Nejčastější základní variantou bývají 2 hodinová až 6 hodinová vystoupení, kde je další prodloužení vždy možné na základě domluvy.

Máme pro vás ten nejlepší repertoár!

Naše motto zní: "Hrajeme pro lidi a ne pro sebe" a proto volíme pro vaše akce ten nejlepší a nejžádanější repertoár. Ať už máte rádi pop, rock, disko, rock´n roll, oldies, filmovou hudbu nebo třeba SKA - přineseme hudební a taneční zážitek vám i všem vašim hostům.

Technické parametry

  • Menší obsazení (tři muzikanti) = vejdeme se i do malých prostor. Stačí nám cca 1,5 x 3 m.
  • Máme vlastní aparaturu a v ceně je i zvuk, světla a doprava, takže už nic nemusíte řešit.
  • Kvalitně a dostatečně ozvučíme velký vnitřní i venkovní prostor
  • Potřebujeme pouze 1 zásuvku 230V/16A, 1 stůl (na mix a další aparaturu), 3 židle.
  • Chystání nám zabere cca 45 min včetně krátké zvukové zkoušky.
  • Pokud budete potřebovat, máme pro vás k dispozici kvalitní bezdrátové mikrofony.
  • V případě zájmu můžeme na vaší akci cokoli odmoderovat, můžeme uspořádat karaoke, případně dokážeme na akcích fungovat i jako DJs a plnit tak i neskromná přání.